Tyto webové stránky používají soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace
Dnes je 19. února 2020.


Předpověď počasí

V letošní zimní sezóně opět v rakouském Tyrolsku platí
zákaz sjízdění z dálnice o víkendech a svátcích. Více zdeNěkteré hotely a penziony ubytovávají pouze malé psy a mívají váhový limit. Doporučujeme při rezervování dopsat do poznámky, že chcete přijet se psem a sdělte, jak velkého psa máte. Často hotely mívají uvedeno, že psa ubytují na požádání. V praxi to většinou znamená, že váš pes je z jejich pohledu moc velký a nelze ho ubytovat. Proto při cestování využíváme především rezervačním server Booking.com, případné problémy s ubytovatelem pomohou řešit. Najdou se občas i ubytovatelé, kteří vám odsouhlasí, že můžete přijet i se psem, ovšem na místě se dozvíte, že pes může spát pouze na balkóně nebo v kůlně za domem.

To, že hotel vás ubytuje i se psem, neznamená vždy, že pes smí i do hotelové restaurace nebo jídelny. V takovém případě je lepší si rezervovat v hotelu pouze ubytování, bez stravy. Při vycházkách po okolí hotelu si pak můžete sami vybrat příjemnou restauraci, kde budete vítanými hosty i se svým psem.

Mapa psům přátelských hotelů a penzionů: